DAVETLİYİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Atatürk mah. Ertuğrulgazi sok. No:2B Metropol İstanbul C1 Blok Kat:10 daire:181 Ataşehir / İstanbul
  • +90 531 794 75 20
  • info@davetliyim.com.tr
DAVETLİYİM

SIKÇA SORULAN SORULAR

NASIL ÜRÜN KİRALARIM?

Sitemiz üzerinden online kiralama yapabilirsiniz, ayrıca ürün kiralaması mağazamızdan yada WhatsApp hattı üzerinden de yapılmaktadır. Ürün sayfasından kiralamak istediğiniz ürünü ve bedeninizi seçip açılan sayfada bulunan 'Ürün müsaitlik' durumunu kontrol edin. Prova ettikten sonra kiralama yapmak isterseniz sayfamızda bulunan randevu seçeneğine tıklayarak uygun tarih ve saati seçerek showroom’umuzdan randevu alabilirsiniz.
Provaya gelme durumunuz yok ise davetliyimm@gmail.com adresine mail atabilir yada 0531 794 75 20 nolu telefona WhatsApp üzerinden yazarak kiralama formu talep edebilirsiniz.

KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR? 

Kiralama sözleşmemiz iletişim bilgilerinizi ve kullanım tarihinizi aldıktan sonra karşılıklı olarak ya da online imzalanmaktadır. Sözleşme imzalandıktan sonra ödeme talep edilmektedir. Kiralayan kişi ürünü aldığı şekilde hasarsız olarak geri iade edeceğini taahhüt etmektedir. Ürünlerimiz sigortalı değildir.

NASIL ÖDEME YAPARIM?

Sitemizden online veya showroom’dan nakit havale veya eft ile ödeme yapabilirsiniz. Ürünlerimizin kiralama bedelinin tamamı kullanım öncesinde tahsil edilmektedir. Kapora kabul edilmemektedir.

NE KADAR SÜREYLE ÜRÜN KİRALAYABİLİRİM?

Kiralama süreniz İstanbul içi düğünlerde 5 gün, İstanbul dışı düğünlerde 7 gündür.Şirket daha uzun yapılan kiralamalarda ilave olarak ürün kiralama bedelinin yarısını talep etmektedir.

KARGO İLE GÖNDERİM MÜMKÜN MÜDÜR?

Ürünlerin teslim edilmesi ve geri iadesi İstanbul içinde showroom’dan yapılabilir. Kargo tercih eden müşterilerimiz ya da şehir dışı kiralamalarda firma tarafından gönderilen ürünlerin gönderim ve iade bedeli kiralayan kişiye ait olmak üzere ( anlaşmalı kargo firmalarımız) ile yapılabilmektedir.

KARGO GÖNDERİM BİLGİSİ:

ALICI ADI:  Bahar Özkan
ADRES:      Atatürk mah. Ertuğrulgazi sok. No:2B Metropol İstanbul C1 Blok kat:10 daire:181 Ataşehir / İstanbul
TELEFON: 05317947520

ÜRÜN KİRADA ZARAR GÖRÜRSE NE OLUR?

Kiralama işlemi sırasında bir sözleşme oluşturulmaktadır. Bu sözleşmeyle ürünü kiralayan kişi yırtılma ve hasar gibi ufak işlem bedellerinin terzi masraflarını karşılayacağını, kayıp,çalıntı ve giyilemeyecek durumda büyük hasar vermesi gibi durumlarda ürünün esas satın alınma bedelinin tamamını ödeyeceğini kabul eder.

ÜRÜN ÜZERİNDE TADİLAT YAPILABİLİR Mİ?

Kiracı kiralanan ürüne sadece boyunu kısaltmak amacıyla teyel dikiş yapma hakkına sahiptir. (Teyel dikiş ürünün kesilmeden aralıklı dikilmesine denir) Bunun dışında kiralanan ürüne yapılan tadilat Kiraya veren tarafından kabul edilmeyecektir. Showroom’da prova edilen ürünlerde ise anlaşmalı olduğumuz terzi tarafından daraltma, boy ve askı kısaltma gibi geri dönüştürebilecek işlemler yapılabilmektedir. Ancak modelin kendisinde herhangi bir değişiklik yapılamaz.
Kargo ile gönderilen  ve provası yapılmayan ürünler üzerinde kiralayan kişi sadece teğelleme yöntemi ile ürün tadilatı yaptırabilmektedir.Tadilatlar kiralayan kişi tarafından karşılanmaktadır.

ÜRÜNÜ KULLANDIKTAN SONRA KURU TEMİZLEMEYE VERECEK MİYİM?

Ürünü kullandıktan sonra kuru temizlemeye vermenize gerek yoktur. Ürün kullanıldıktan sonra kuru temizleme işlemi anlaşmalı firmamız tarafından yapılacaktır.

DAVETLİYİM

HIZLI İLETİŞİM FORMU